O Love4Car.pl

Pod szyldem Love4Car.pl kryje się nie tylko miłość do samochodów, ale także profesjonalizm i dokładność zrodzone z pasji jaką jest motoryzacja. Pasja ta towarzyszy nam nie od dziś, choć dopiero od 2018 roku związana jest z profesjonalną autokosmetyką.
Zbudowana na fundamencie wieloletniego doświadczeniu kierowcy dbającego o swoje miejsce pracy firma Love4Car.pl oferuje profesjonalne usługi związane z szeroko rozumianym autodetalingiem, w tym:
renowacją wnętrz samochodów,
kosmetyką samochodową,
usługami transportowymi,
doradztwem i pomocą w zakupie i sprzedaży samochodów używanych.

Nasze usługi realizujemy nie tylko dzięki wiedzy i doświadczeniu ale także nowoczesnemu sprzętowi i renomowanym autokosmetykom. Nasze kompetencje potwierdzają zadowoleni Klienci oraz certyfikat odbytego szkolenia, dzięki któremu nowoczesne metody czyszczenia wnętrza pojazdu nie stanowią dla nas tajemnicy.

Jako pasjonaci motoryzacji jesteśmy mobilni, realizujemy więc swoje usługi na miejscu u Klienta, dzięki czemu oszczędza On czas, zyskując profesjonalnie zadbane auto. Działamy głównie na Opolszczyźnie, choć chętnie odpowiemy na zapytanie o możliwość realizacji usługi w innej części kraju. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego samochodu, skontaktuj się z nami